SportBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SportBG

Спортът по света и у нас
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време?

Go down 
+2
k1n4o the Goat
^Kofi4ka Master^
6 posters
АвторСъобщение
^Kofi4ka Master^
Admin
^Kofi4ka Master^


Брой мнения : 76
Join date : 19.07.2008
Age : 115
Местожителство : Варна , морето , сините вълни!:P

Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време?   Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Icon_minitimeСъб Юли 19, 2008 6:34 pm

Въпросът е ясен , остава да отговорите. What a Face Тук се включва всичко , което обичате да правите , като-хоби , спорт , слушане на музика и милиони др. tongue
Върнете се в началото Go down
http://koliowood.myminicity.com/
k1n4o the Goat
The Goatmaster
k1n4o the Goat


Брой мнения : 89
Join date : 20.07.2008

Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време?   Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 1:34 am

Аз ли? Ами аз обичам да блъскам върху компа (не буквално(е, не винаги)). Пиша софтуер, играя игри, модифицирам ги, говоря с приятели, но това не е единственото ми занимание. Аз съм музикант. Свиря на пиано, китара и тамбура (и малко контрабас). През свободното си време често композирам песни.
Върнете се в началото Go down
nixon

nixon


Брой мнения : 20
Join date : 19.07.2008

Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време?   Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 10:48 pm

Пич, от колко време свириш на пиано и китара?

Аз сам свирил 1-2 години на тромпет, ся искам на пиано - имам синтезатор с 5 октави и съм надъхан да си купя акустична китара.

Иначе по темата тей обичам музика да слушам повече и последно време са опитвам да творя Very Happy До скоро ходех не тренировки по Муай Тай ама лятото не ми се занимава и тука от няколко дена ходя на лостовете да са понацепя Very Happy
Върнете се в началото Go down
Borko
Admin
Borko


Брой мнения : 38
Join date : 19.07.2008

Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време?   Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 11:00 pm

Мисля че всички знаете какво обичам да правя Very Happy но нека разнообразя не е само лостове.Цъкане на цс излизане с фр много неща Smile
Върнете се в началото Go down
https://sportbg.bulgarianforum.net
k1n4o the Goat
The Goatmaster
k1n4o the Goat


Брой мнения : 89
Join date : 20.07.2008

Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време?   Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 11:01 pm

Муай Тай нищо не ми говори, но другото лесно го разчитам. Laughing
На пиано свиря от 8 години, като през 3 от тях прекъснах уроците.
Искам да ти препоръчам, да оставиш творенето за по - късно, когато имаш основа, техника и разбиране за музиката...
Върнете се в началото Go down
nixon

nixon


Брой мнения : 20
Join date : 19.07.2008

Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време?   Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 11:09 pm

https://www.youtube.com/watch?v=CAoBhOcgjLo този е от най - лудите в муай тая. Иначе аз кат каам творя смисал са опитвам да подрънквам, не че замислям песни ;]
Върнете се в началото Go down
k1n4o the Goat
The Goatmaster
k1n4o the Goat


Брой мнения : 89
Join date : 20.07.2008

Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време?   Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 11:21 pm

Ух... Тоя к'ви ритници бий само...
Върнете се в началото Go down
nixon

nixon


Брой мнения : 20
Join date : 19.07.2008

Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време?   Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 11:36 pm

k1n4o the Goat написа:
Ух... Тоя к'ви ритници бий само...
Нали? Very Happy

Самия стил произлиза от Тайланд, Муай Тай или Тай бокс (тай сакратено от тайланд). Попринцип спорта включва удари със всяка част на тялото, постепенно се изменят някои неща зависи от вида състезание и къде се провежда, мисля, че в Европа лактите са забранени. Предлагам ви да гледате филми с Tony Jaa , той практикува такъв вид спорт, неговото обаче включва и Муай Боран ( тва е малко по - древно от Муай Тая) Препоръчвам Ong-bak i The protector ;]
Върнете се в началото Go down
UnTraCeabLe

UnTraCeabLe


Брой мнения : 12
Join date : 22.07.2008

Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време?   Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 5:08 pm

Никой ли от вас не обича да си играе с пишката си Question
Върнете се в началото Go down
k1n4o the Goat
The Goatmaster
k1n4o the Goat


Брой мнения : 89
Join date : 20.07.2008

Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време?   Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 6:33 pm

Neutral Ега ти въпроса...
Върнете се в началото Go down
sasho

sasho


Брой мнения : 15
Join date : 19.07.2008

Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време?   Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Icon_minitimeЧет Юли 24, 2008 4:51 pm

Да играя на компа или навън Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време?   Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво Обичате Да Правите През Свободното Си Време?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SportBG :: Свободно Време :: Други-
Идете на: