SportBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SportBG

Спортът по света и у нас
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 WOW фен тема

Go down 
+2
k1n4o the Goat
Borko
6 posters
АвторСъобщение
Borko
Admin
Borko


Брой мнения : 38
Join date : 19.07.2008

WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 1:05 am

Феновете на WOW са на ход Smile
Върнете се в началото Go down
https://sportbg.bulgarianforum.net
k1n4o the Goat
The Goatmaster
k1n4o the Goat


Брой мнения : 89
Join date : 20.07.2008

WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 1:10 am

Оо не... Сега ще започнат спорове "Horde vs Alliance".
Е... Аз съм за хордата Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Yas Escobar




Брой мнения : 45
Join date : 20.07.2008
Местожителство : All Along The Watchtower,Pumpin' My Retard

WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 3:34 pm

Извинете ,че ви развалям кефа,но според това е мн глупава игра лишена от тактики и смисъл,само се трупат точки,и в почти всички случаи зависи от това кой левъл си ,освен това да не говорим за отегчаващо, безкрайно дългото време изтичащото при извървяването на колосалните разстояния между градовете,където едва ли можете да се сбиете с някакви random нищожества.
Да не говорим ,че през повечето време се обсъждат някакви глупави "тактики" как да се убие някой дракон.Тази игра не те учи на нищо,нито ми доставя удоволствие,освен това MMORPG-та са един голям убиец на социални животи.
Върнете се в началото Go down
UnTraCeabLe

UnTraCeabLe


Брой мнения : 12
Join date : 22.07.2008

WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 7:12 pm

Мен ако питаш зависи от човека зад компютъра а не от играта щотото има много хора които не я играят и пак нямат социален живот Wink . А ако си играл в някои свесен серв ще видиш че има много стоиностни хора с които бързо се сприятеляваш и играта започва да става инт. И отново не зависи от това кои лвл си а това до колко умееш да боравиш с дадения герой Wink

pz за феновете на алианса Razz :

WOW фен тема Ss56310
Върнете се в началото Go down
k1n4o the Goat
The Goatmaster
k1n4o the Goat


Брой мнения : 89
Join date : 20.07.2008

WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 10:23 pm

Yas Escobar написа:
Извинете ,че ви развалям кефа,но според това е мн глупава игра лишена от тактики и смисъл,само се трупат точки,и в почти всички случаи зависи от това кой левъл си ,освен това да не говорим за отегчаващо, безкрайно дългото време изтичащото при извървяването на колосалните разстояния между градовете,където едва ли можете да се сбиете с някакви random нищожества.
Да не говорим ,че през повечето време се обсъждат някакви глупави "тактики" как да се убие някой дракон.Тази игра не те учи на нищо,нито ми доставя удоволствие,освен това MMORPG-та са един голям убиец на социални животи.

1. Това е >ФЕН ТЕМА<. Това означава, че тук се събират феновете. Критиките ти не ни помагат.
2. Малко игри те учат на нещо. ФПС, РПГ, дори повечето стратегии станаха стереотипни. вярно, че WOW е много семпла, но така са почти всички игри, защото така ги харесват хората. Затова обожавам MU-Online (казва му се Майндлес Цъкане)...
Върнете се в началото Go down
Yas Escobar




Брой мнения : 45
Join date : 20.07.2008
Местожителство : All Along The Watchtower,Pumpin' My Retard

WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitimeЧет Юли 24, 2008 12:29 am

k1n4o the Goat написа:
Yas Escobar написа:
Извинете ,че ви развалям кефа,но според това е мн глупава игра лишена от тактики и смисъл,само се трупат точки,и в почти всички случаи зависи от това кой левъл си ,освен това да не говорим за отегчаващо, безкрайно дългото време изтичащото при извървяването на колосалните разстояния между градовете,където едва ли можете да се сбиете с някакви random нищожества.
Да не говорим ,че през повечето време се обсъждат някакви глупави "тактики" как да се убие някой дракон.Тази игра не те учи на нищо,нито ми доставя удоволствие,освен това MMORPG-та са един голям убиец на социални животи.

1. Това е >ФЕН ТЕМА<. Това означава, че тук се събират феновете. Критиките ти не ни помагат.
2. Малко игри те учат на нещо. ФПС, РПГ, дори повечето стратегии станаха стереотипни. вярно, че WOW е много семпла, но така са почти всички игри, защото така ги харесват хората. Затова обожавам MU-Online (казва му се Майндлес Цъкане)...
FPS,Real Time стратегиите,въобще всякакви тип стратегии и куестове ти помагат за логиката,а първите за по-бързо течене на мисълта.
Колкото за тва,че е фен тема - аз съм се обосновил,не съм писал само "мн смотана игра не я играйте" и т.н. Все пак това е дискусионен форум и точно това в момента правя,като фенове очаквах да я защитие и да се получи дискусия,все пак всеки си има мнение ,нали така?
Върнете се в началото Go down
k1n4o the Goat
The Goatmaster
k1n4o the Goat


Брой мнения : 89
Join date : 20.07.2008

WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitimeЧет Юли 24, 2008 12:32 am

Yas Escobar написа:
k1n4o the Goat написа:
Yas Escobar написа:
Извинете ,че ви развалям кефа,но според това е мн глупава игра лишена от тактики и смисъл,само се трупат точки,и в почти всички случаи зависи от това кой левъл си ,освен това да не говорим за отегчаващо, безкрайно дългото време изтичащото при извървяването на колосалните разстояния между градовете,където едва ли можете да се сбиете с някакви random нищожества.
Да не говорим ,че през повечето време се обсъждат някакви глупави "тактики" как да се убие някой дракон.Тази игра не те учи на нищо,нито ми доставя удоволствие,освен това MMORPG-та са един голям убиец на социални животи.

1. Това е >ФЕН ТЕМА<. Това означава, че тук се събират феновете. Критиките ти не ни помагат.
2. Малко игри те учат на нещо. ФПС, РПГ, дори повечето стратегии станаха стереотипни. вярно, че WOW е много семпла, но така са почти всички игри, защото така ги харесват хората. Затова обожавам MU-Online (казва му се Майндлес Цъкане)...
FPS,Real Time стратегиите,въобще всякакви тип стратегии и куестове ти помагат за логиката,а първите за по-бързо течене на мисълта.
Колкото за тва,че е фен тема - аз съм се обосновил,не съм писал само "мн смотана игра не я играйте" и т.н. Все пак това е дискусионен форум и точно това в момента правя,като фенове очаквах да я защитие и да се получи дискусия,все пак всеки си има мнение ,нали така?

Така е, но:
1. Това е фен тема, не дискусионна.
2. Тук май нямаме фенове Laughing
Върнете се в началото Go down
Yas Escobar




Брой мнения : 45
Join date : 20.07.2008
Местожителство : All Along The Watchtower,Pumpin' My Retard

WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitimeЧет Юли 24, 2008 12:38 am

k1n4o the Goat написа:
Yas Escobar написа:
k1n4o the Goat написа:
Yas Escobar написа:
Извинете ,че ви развалям кефа,но според това е мн глупава игра лишена от тактики и смисъл,само се трупат точки,и в почти всички случаи зависи от това кой левъл си ,освен това да не говорим за отегчаващо, безкрайно дългото време изтичащото при извървяването на колосалните разстояния между градовете,където едва ли можете да се сбиете с някакви random нищожества.
Да не говорим ,че през повечето време се обсъждат някакви глупави "тактики" как да се убие някой дракон.Тази игра не те учи на нищо,нито ми доставя удоволствие,освен това MMORPG-та са един голям убиец на социални животи.

1. Това е >ФЕН ТЕМА<. Това означава, че тук се събират феновете. Критиките ти не ни помагат.
2. Малко игри те учат на нещо. ФПС, РПГ, дори повечето стратегии станаха стереотипни. вярно, че WOW е много семпла, но така са почти всички игри, защото така ги харесват хората. Затова обожавам MU-Online (казва му се Майндлес Цъкане)...
FPS,Real Time стратегиите,въобще всякакви тип стратегии и куестове ти помагат за логиката,а първите за по-бързо течене на мисълта.
Колкото за тва,че е фен тема - аз съм се обосновил,не съм писал само "мн смотана игра не я играйте" и т.н. Все пак това е дискусионен форум и точно това в момента правя,като фенове очаквах да я защитие и да се получи дискусия,все пак всеки си има мнение ,нали така?

Така е, но:
1. Това е фен тема, не дискусионна.
2. Тук май нямаме фенове Laughing
е,ся,да поразгорещя обстановката.
Върнете се в началото Go down
^Kofi4ka Master^
Admin
^Kofi4ka Master^


Брой мнения : 76
Join date : 19.07.2008
Age : 115
Местожителство : Варна , морето , сините вълни!:P

WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitimeЧет Юли 24, 2008 10:32 pm

За мен Уоу си остава доста добра игра.Стотици коментари съм изчел за играта и доста я плюят.Точно колосалните разтояния м/у градове и места ми харесват , точно това е разликата на Уоу от другите игри(Да не ме нападнете).Някъде в официалния сайт пишеше "It's not a game , it's a WORLD!" , което е напълно вярно. SmileГрафиката е добре стига да сте с добър компютър. Smile Светът е голям и не е като в Лайнейдж градове под път и над път. Smile (Пак казвам да не ме нападнете lol! )

P.S:Кажете сървър и влизам , а и не съм про даже съм леко нууб. Very Happy Laughing
ПП For the Horde! Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://koliowood.myminicity.com/
Yas Escobar




Брой мнения : 45
Join date : 20.07.2008
Местожителство : All Along The Watchtower,Pumpin' My Retard

WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitimeПет Юли 25, 2008 5:10 pm

^Kofi4ka Master^ написа:
За мен Уоу си остава доста добра игра.Стотици коментари съм изчел за играта и доста я плюят.Точно колосалните разтояния м/у градове и места ми харесват , точно това е разликата на Уоу от другите игри(Да не ме нападнете).Някъде в официалния сайт пишеше "It's not a game , it's a WORLD!" , което е напълно вярно. SmileГрафиката е добре стига да сте с добър компютър. Smile Светът е голям и не е като в Лайнейдж градове под път и над път. Smile (Пак казвам да не ме нападнете lol! )

P.S:Кажете сървър и влизам , а и не съм про даже съм леко нууб. Very Happy Laughing
ПП For the Horde! Very Happy
Ти пък го изкара единственото MMORPG на света.Иначе е добра игра за жанра си Smile

( А така - HORDE FOR THE WIN Laughing )
Върнете се в началото Go down
k@|ch0o0o




Брой мнения : 3
Join date : 26.07.2008

WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 2:54 pm

taaaka yas coobar li kaf si molq te zamal4i kaji mi igral li si igrata i kvo razbira6 pod sempla ????? 6tot tva e edna ot igrite koito predlagat nai mn vazmojnosti na igra4a to ne e li cs da hoi6 i da sa strelq6 ili mu online koqto prosto nqma da q komentiram Very Happy i za gradovete ako si malko intelegenten blizard sa go izmislili kak da patyva6 po barzo Smile pak i to4no v tva e int tva 4e ne se prenasq6 ot edno mqsto na drygo za sekyndi nz koito ne q e igral da ne se obajda pls Smile
Върнете се в началото Go down
Yas Escobar




Брой мнения : 45
Join date : 20.07.2008
Местожителство : All Along The Watchtower,Pumpin' My Retard

WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 4:02 pm

k@|ch0o0o написа:
taaaka yas coobar li kaf si molq te zamal4i kaji mi igral li si igrata i kvo razbira6 pod sempla ????? 6tot tva e edna ot igrite koito predlagat nai mn vazmojnosti na igra4a to ne e li cs da hoi6 i da sa strelq6 ili mu online koqto prosto nqma da q komentiram Very Happy i za gradovete ako si malko intelegenten blizard sa go izmislili kak da patyva6 po barzo Smile pak i to4no v tva e int tva 4e ne se prenasq6 ot edno mqsto na drygo za sekyndi nz koito ne q e igral da ne se obajda pls Smile

За твое огромно съжаление съм я играл - и да,в играта не се влага кой знае каква мисъл...Това ,че е едва ли не цял свят,и че се добавят нови континенти не променя факта.Иначе за по-бързото пътуване си прав(летеното с грифона и мн други начини),но за другото не можеш да отрчеш - който иска да си я играе.И не,не играя нито CS ,нито MU Online.
Върнете се в началото Go down
k@|ch0o0o




Брой мнения : 3
Join date : 26.07.2008

WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 11:43 pm

e kaji mi edna igra v koqto vlaga6 misal ???
Върнете се в началото Go down
Yas Escobar




Брой мнения : 45
Join date : 20.07.2008
Местожителство : All Along The Watchtower,Pumpin' My Retard

WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 1:13 pm

k@|ch0o0o написа:
e kaji mi edna igra v koqto vlaga6 misal ???
Да си чувал за жанра "куестове" ?И също така известни типове стратегии и ролеви игри,дори някои real time strategies изискват доста мислене.А и в някои FPS също трябва да влагаш мисъл,но това е off topic ,обаче виж за безкрайните пространства и почти неограничените възможности играта я признавам,но все пак това не ти заангажирва мозъка по определен начин.И не съм казал,че тези ,които я играят,са глупаци Wink Пак за жанра си е една от най-добрите и излизат доволни за феновете версии,но мен не ме кефи.Извинете,че я нарекох глупава,и ако с това съм обидил някой - пак се извинявам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





WOW фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WOW фен тема   WOW фен тема Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
WOW фен тема
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SportBG :: Свободно Време :: Компютърни Игри-
Идете на: